Značka: Nu Skin®

ageLOC Galvanic Spa Facial Gels pro anti-ageing zařízení

Neohodnoceno
3 351 Kč
Skladem

Speciální gely pro omlazení pleti

zpevňují a vypínají pleť, odstraňují nečistoty, pomáhají redukovat linky a vrásky.

» stručná příručka [ PDF ]

Kategorie: Kosmetika
Balení: 3 x 8 ampulí
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce.
Osobní odběr
Osobní odběr
V kamenné prodejně.
Přes 9 086 výdejních míst
Přes 9 086 výdejních míst
po celé ČR.
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
na obličej, tělo a vlasy.

Spolu s přístrojem "ageLOC Galvanic Spa" speciální gely "ageLOC Galvanic Spa Facial Gels" zpevňují a vypínají pleť, odstraňují nečistoty, pomáhají viditelně redukovat linky a vrásky*.

"ageLOC" složky cílí na známky stárnutí pleti. Pomáhají zviditelnit mladistvý vzhled. Jde o dvoustupňový proces. Funguje jako sada magnetů. Pomocí záporného galvanického proudění přístroj směruje záporně nabitý Pre-Treat Gel do vaší epidermis, kde gel zklidňuje pleť, váže na sebe nečistoty a připravuje se na kladně nabitý Treatment Gel, který (po něm) kladným nábojem během fáze ošetření vytáhne na povrch záporně nabité nečistoty, na které byla zaměřená fáze přípravného ošetření, a do pleti jsou dodávány "ageLOC" složky.

Koupíte-li balíček, který obsahuje 3 balení "Galvanic Spa Facial Gels" s ageLOC, UŠETŘÍTE MINIMÁLNĚ 10 %!

 

Použití

K dosažení regeneračních účinků provádějte proceduru 2x až 3x týdně. Použijte po vyčištění pleti pomocí oblíbeného čisticího přípravku od "Nu Skin". Připevněte nástavec "ageLOC Face Conductor" k přístroji "ageLOC Galvanic Spa". 

1. krok
Obsah ampulky s před-ošetřujícím gelem ageLOC Pre-Treat Gel rovnoměrně aplikujte na tvář a krk. Vyhněte se oblasti očí, očních víček a rtů.

2. krok
Stlačte tlačítko výběru, dokud se na displeji nezobrazí číslo 1 (2 minuty).

3. krok
Důkladně navlhčete ruce přípravkem "NaPCA Moisture Mist" či vodou. Vlhkou rukou držte zařízení a dotýkejte se přitom chromové destičky na zadní straně. Potom začněte pomalu hlavicí nástavce přejíždět po pokožce. Vyhýbejte se citlivým oblastem (oči, oční víčka a rty).

4. krok
Na konci galvanického ošetření vydá zařízení dlouhé pípnutí, potom následují 2 krátké pípnutími a automaticky se vypne. Přebytečný gel odstraňte z pokožky. Ze zařízení vlhkým ručníkem.

5. krok
Postup opakujte s celou lahvičkou "ageLOC Treatment Gel" a výběrem aplikace číslo 2 (3 minuty) na přístroji.

ageloc_galvanic_spa_facial_gel_aplikace

 

Výhody

ageloc_galvanic_spa_facial_gel_vyhody

Oba gely s přístrojem "ageLOC Galvanic Spa"...

  • viditelně redukují linky i vrásky, odhalují pevnější, vypnutější, konturovanější, zářivější vzhled za 5 minut*
  • revitalizují pleť, že si výsledků všimnou věichni (vše během několika 5minutových ošetření každý týden*
  • pomáhají zlepšit přirozenou vitalitu pleti
  • galvanické proudění podporuje dodání prospěšných složek do epidermis

 

Složení

Pre-Treat Gel
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Potassium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Treatment Gel spolu s ageLOC
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Arginine, Adenosine, Oryza Sativa Extract, Jania Rubens Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

 

Společnost Nu Skin ®  je mezinárodní integrovaná beauty a wellness společnost, která lidem pomáhá vypadat, cítit se a žít co nejlépe díky produktům, které v sobě spojují to nejlepší z vědy, technologií a přírody, včetně oceňované řady systémů kosmetických zařízení.