Značka: Nu Skin®

Pharmanex TR90 Complex C

Neohodnoceno
3 499 Kč 4 211 Kč Sleva 16 %
Skladem

Potravinový doplněk s rostlinnými výtažky 

z višně obecné, s účinky kakaa a granátového jablka v praktických kapslích.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.05 kg
Obsah: 52 g
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce.
Osobní odběr
Osobní odběr
V kamenné prodejně.
Přes 9 086 výdejních míst
Přes 9 086 výdejních míst
po celé ČR.
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
na obličej, tělo a vlasy.

Višňový doplněk stravy "TR90 Complex C" kombinuje výhody prášku (z višně) s účinky kakaa a granátového jablka. Je dostupný v praktických kapslích. Jde o snadný a pohodlný postup. Nemusíte pít kyselou višňovou šťávu 2x denně. Aplikujte 3x denně před jídlem, zapijte sklenicí vody.

POZOR: Na některé evropské země se vztahují specifická kritéria vyplývající z národní legislativy. Jsou-li kritéria stanovena, naleznete v dokumentu obsahující specifika pro danou zemi v daném jazyce.

 

Proč používat doplňky stravy?

Zdravý životní styl nabízí mnoho benefitů pro zdraví. Pro udržení zdraví musíme mít dostatek spánku a dodržovat správnou životosprávu, což jsou funkční potraviny, které dodávají energii, minerální látky a potřebné živiny. Důležité je uvědomit si, že doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, ale slouží k její podpoře. "TR90 Complex C" takovým doplňkem je.

 

Obsah

Přípravek obsahuje klíčovou složkou výtažek z višně obecné (Prunus cerasus). Do každé kapsle Complex C je zahrnut práškový výtažek z tohoto úžasného ovoce.

 

Použití

Jednu kapsli 3x denně. Užívejte 15 až 20 minut před jídlem. Zapijte velkým množstvím vody.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy neslouží k náhradě pestré a vyvážené stravy. Nepoužívejte, je-li porušen/chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí. V době těhotenství a kojení/jiné lékařské péče se poraďte s vaším lékařem.

 

Složení

Prášek z kakaového bobu (Theobroma cacao L.), (750 mg/3 kapsle), prášek z plodů višně (Prunus cerasus L.), (300 mg/3 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z plodu granátového jablka (Punica granatum L.) (250 mg/3 kapsle), plnidlo: mikrokrystalická celulosa, protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý).

 

» Podrobnosti o složení produktu

 

Výrobce/dovozce

Complex C: Vyrobeno v USA.
Dovozce: NSE Products Europe BVBA, Da Vincilaan 9, 1935 Zaventem, Belgium

Společnost Nu Skin ®  je mezinárodní integrovaná beauty a wellness společnost, která lidem pomáhá vypadat, cítit se a žít co nejlépe díky produktům, které v sobě spojují to nejlepší z vědy, technologií a přírody, včetně oceňované řady systémů kosmetických zařízení.