Novinka
Značka: Nu Skin®

Nu Skin Clear Action Day Treatment

Neohodnoceno
1 857 Kč
Skladem

Speciální krém

odstraňuje minulé, stávající i budoucí známky stárnutí, minimalizuje tmavé skvrny na povrchu pokožky

Kategorie: Kosmetika
Obsah: 30 ml
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce.
Osobní odběr
Osobní odběr
V kamenné prodejně.
Přes 9 086 výdejních míst
Přes 9 086 výdejních míst
po celé ČR.
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
na obličej, tělo a vlasy.

Chrání a revitalizuje Vaši pleť. Odstraňte minulé, stávající a budoucí známky stárnutí drobných linek díky Nu Skin® Clear Action® Day Treatment, obsahujícímu kyselinu mandlovou a salicylovou. Kyselina mandlová, AHA rozpustná v tucích, odstraňuje známky drobných linek z minulosti, protože minimalizuje tmavé skvrny na povrchu pokožky, zatímco kyselina salicylová, BHA, se snaží proniknout do pórů a rozpustit nečistoty způsobující výskyt drobných linek. Tyto dvě klinicky prověřené složky jsou společně se silným antioxidantem - extraktem z bílého čaje - součástí lehkého gelu - a podporují čistou, hladkou pleť, abyste si mohli sebejistě vychutnat každý den.

 

Výhody

  • Napomáhá odstraňovat tmavé skvrny způsobené trhlinkami z minulosti.
  • Na drobné linky se zaměřuje poskytování kyseliny salicylové k hloubkovému čištění pórů a výtažku z bílého čaje pro zajištění mocné antioxidační obrany.
  • Snaží se minimalizovat budoucí výskyt tmavých skvrn a jizev způsobených trhlinkami.

 

Klíčové prvky

Kyselina salicylová: proniká do pórů za účelem eliminace většiny skvrn
Kyselina mandlová: napomáhá redukovat potenciální vývoj tmavých skvrn
Výtažek z bílého čaje: mocný antioxidant, který obnovuje přirozenou pružnost pleti

 

Použití

Používejte ráno po aplikaci toneru. Použijte dávku velikosti perly prostřednictvím konečků svých prstů, poté jimi pohybujte směrem nahoru a od středu, jemně rozetřete na obličej a krk.

 

Složení

Aqua, Butylene Glycol, Gluconolactone, Mandelic Acid, Ethoxydiglycol, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sclerotium Gum, Arginine, Polyquaternium-10, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Isopropyl Alcohol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Methylparaben.

Společnost Nu Skin ®  je mezinárodní integrovaná beauty a wellness společnost, která lidem pomáhá vypadat, cítit se a žít co nejlépe díky produktům, které v sobě spojují to nejlepší z vědy, technologií a přírody, včetně oceňované řady systémů kosmetických zařízení.