Značka: Nu Skin®

Pharmanex TR90 Complex F

Neohodnoceno
3 699 Kč 4 211 Kč Sleva 12 %
Skladem

Doplněk stravy s rostlinnými výtažky

z citrusů, cibule, hroznového vína, kajenského pepře, červeného pomeranče a výtažku ze zeleného čaje.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.06 kg
Obsah: 63 g
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce.
Osobní odběr
Osobní odběr
V kamenné prodejně.
Přes 9 086 výdejních míst
Přes 9 086 výdejních míst
po celé ČR.
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
na obličej, tělo a vlasy.

Tento doplněk stravy s rostlinnými výtažky lze používat v programu "TR90 Wellbeing Programme", nebo samostatně (denní konzumace). Kapsle obsahují směs ingrediencí, jako citrusy, cibule, hroznové víno, kajenský pepř, červený pomeranč a výtažek ze zeleného čaje, který po konzumaci probouzí povzbuzující pocit. Jeho vlastnosti přispívají k fyzické pohodě (ochrana buněk před oxidačním procesem). To pomáhá cítit se dobře uvnitř i navenek! Produkt "TR90 Complex F" je dostupný v praktických kapslích. Jde o pohodlný způsob jak si dopřát tuto zázračnou ingredienci.

 

POZOR: některé evropské země mohou uplatňovat specifická kritéria vyplývající z národní legislativy. Jsou-li stanovena, naleznete v části tohoto dokumentu specifika pro danou zemi v příslušném jazyce.

 

Proč používat doplňky stravy?

Zdravý životní styl přináší benefity pro zdraví.
Základem je správně jíst. Když máme zdravou stravu, dodáváme svému tělu optimální výživu pro správný chod. Důležité je také pravidelně cvičit.
K podpoře vyvážené stravy je právě určen i přípravek "TR90 Complex F".

 

Použití

Berte 1 kapsli 4x denně! Užívejte 15 až 20 minut před jídlem. Zapíjejte velkým množstvím vody.

 

Upozornění

Nepřekračovat doporučenou denní dávku! Doplněk stravy není určen pro náhradu základní správné stravy. Nepoužívejte, je-li porušen/chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah dětí. V době těhotenství a kojení/jiné lékařské péče se předem poraďte o užívání s lékařem.

 

Složení

Výtažek z plodů vinné révy (Vitis vinifera L.) (400 mg/4 kapsle), kapsle (želatina), výtažek z lístků zeleného čaje (Camelia sinensis L. kuntze) (300 mg/4 kapsle), výtažek z cibule (Allium cepa L.) (250 mg/4 kapsle), výtažek z plodů červeného pomeranče (Citrus sinensis (L.) Osbeck) (250 mg/4 kapsle), výtažek z citrusových plodů (200 mg/4 kapsle) [lemon (Citrus limon (L.) Burm. f.) (40 mg/4 caps.), orange (Citrus sinensis (L.) Osbeck) (120 mg/4 caps.), mandarin (Citrus reticulata Blanco) (20 mg/4 caps.), grapefruit (Citrus x paradisi Macfad.) (20 mg/4 caps.)], protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý), prášek z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum L.) (50 mg/4 kapsle).

 

» Podrobnosti o složení produktu

 

Výrobce/dovozce

Complex F: Vyrobeno v USA.
Dovozce: NSE Products Europe BVBA, Da Vincilaan 9, 1935 Zaventem, Belgium

Společnost Nu Skin ®  je mezinárodní integrovaná beauty a wellness společnost, která lidem pomáhá vypadat, cítit se a žít co nejlépe díky produktům, které v sobě spojují to nejlepší z vědy, technologií a přírody, včetně oceňované řady systémů kosmetických zařízení.