Novinka

5denní I-FAST prototyp

Neohodnoceno
3 770 Kč 3 115,70 Kč bez DPH 754 Kč / 1 ks
Skladem

5denní přerušovaný půst

pro zdravou funkci buněk, rychlou opravu DNA, a zdravou imunitu

Kategorie: Diety
Balení: 5 pytlíků
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce.
Osobní odběr
Osobní odběr
V kamenné prodejně.
Přes 9 086 výdejních míst
Přes 9 086 výdejních míst
po celé ČR.
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
na obličej, tělo a vlasy.

Prüvit 5 Day I-FAST je systém 5denního transformačního přerušovaného půstu, vylepšený technologií Prüvit. S jednoduchou každodenní činností je to perfektní způsob, jak nastartovat své lepší já.

S využitím naší MAX NAT™ BLEND obsahující C-Med 100®, KETO//OS NAT® podporuje zdravou funkci buněk, rychle opravuje DNA, podporuje zdravou imunitní funkci a zvyšuje esenciální aminokyseliny nezbytné pro optimalizaci tělesného složení.

Nenajdete nic lepšího a jednodušího než řízený půst s podporou výžívných doplňků, které vás udrží v maximální ketoze a doplní vám potřebné živiny.

Použítí je velmi jenoduché! Užívání přípravků je rozvrženo dle jasného časového plánu. 

 

V balíčku je obsaženo: 

2x SIGNAL//OS®  zesílená inteligence v ranním a večerním doplňku. To pomáhá vám a vašemu mozku komunikovat se zbytkem vašeho těla, když procházíte restartem.

2x KETO//OS NAT® přirozeně fermentovaný exogenní doplněk ketonů, který je exkluzivní pro Pruvit. Tento denní doplněk zlepší vaše myšlení! Jak si dokážete představit, že vydržíte mnoho hodin bez žvýkání jídla, budete potřebovat nějakou energii a budete muset mít výdrž. Keto//OS NAT, neboli Ketony, vám to zajistí!

2x KETO//OS PRO®  je produkt v 5 Day I-FAST transformační sadě, kterou používáme k přerušení půstu. Tento proteinový doplněk je prvním výživným produktem obsahujícím ketony a MCT zdravé tuky na trhu. Je to skvělý způsob, jak vyjít z tohoto keto půstu, který poskytuje nutriční podporu, když se pustíte do optimalizace.

1x MITO PLEX® je jedním z našich nejnovějších produktů. Jedná se o vylepšený elektrolyt. Přemýšlejte o tom jako o palivové přísadě v motoru každé buňky vašeho těla, která jim pomáhá podávat lepší výkon, běžet rychleji a déle vydržet. 

 

Denní rozvrz pro užívání je velmi snadný! 

Ráno: 

Ihned po probuzení:
1x SIGNAL//OS® poznačený AM (žlutý) teddy ranní, 
1xKETO//OS NAT® nabitý (barevný je kofeinový) rozmícháte asi v půl litru vody a začnete popíjet 
1x MITO PLEX® a ten rozmícháte v libovolném množství vody. 
Ráno nesnídáme držíme půst. Energii získáme na celé dopoledne užitých doplňků.

Poledne: 

1x KETO//OS PRO® rožmícháme ve vedě nebo rostliném mléce
Dáváme si svačinu s vysokým obsahem proteinu, nizkým obsahem sacharidů a úhlohydrátů.

Odpoledne: 

1x KETO//OS NAT® nenabité (bílé bez kofeinové) rožmícháme asi v půl litru vody a začneme popíjet
Od svačinky máme 6 - maximálně 8 hodinové okno pro konzumaci jídla bohatého na vlákninu, bílkoviny a živiny. Jídlo by mělo být omezeno na lepek, sacharidy, tuky a další jednoduché cukry.. 

Večer:

1x KETO//OS PRO® rožmícháme ve vedě nebo rostliném mléce
1x SIGNAL//OS®
označený PM (modrý), tedy večerní

Večer již nic nekonzumujete a snažíte se si rozvrz naplánovat tak aby jste nejdelé hodinu před spaním byli již alespon hodinu bez jídla a užli poslední večerní přípravek, který vám pomůže ke kvalitnějšímu a zdravějšímu spánku a během noci vás udrží ve stavu ketózy.

 

 

Účelem 5 Day I-FAST je vaše tělo restartovat - pomoci mu správně využívat systémové funkce pro optimalizaci vašeho zdraví a naučit tělo správně spalovat tuky které přetransformuje na energii pro vaše tělo a mozek. Po dokončení tohoto 5 denního řízeného půstů se doporučuje navázat na 10 Day Drink Ketones Challenge aby jste se udrželi v pokracování zdravější životosprávy, pěči o sebe sama a neopustily jste výhody ketózy které si zamilujete. 

Součástí 5 Day I-FAST je motivační prospekt s osobní challenge, který vám pomůže nastavit správný harmonogram, zařídí, že vás bude transformace bavit a pohlídá  aby jste správně jedli během 6 - 8 hodinového okna kdy můžete jíst. 

Jedním ze zjištěných výhod 5 Day I-FAST byl zaznamenaný započatý osobní sebekoučik u většiny uživatelů po celém světe. Je prokázáno, že řízený půst má velmi silný vliv nejen na zdraví těla ale i na duševní a mentální ošistu zejmnéna v dnešním zryhleném světě. Je důležité si uvědomovat co potřebuje ne jen naše tělo ale i naše duševní zdraví! 


Výhody

 • Zvyšuje přirozenou produkci ketonů
 • Podporuje buněčnou detoxikaci
 • Vyrovnává trávení a metabolismus
 • Podporuje chuť k jídlu a kontrolu chutě
 • Podporuje zdravou imunitní funkci
 • Zlepšený pocit pohody
 • Porozumění výhodám zdravého řízeného půstu
 • Kvalitnější spánek
 • Restart a získání osobního harmonogramu

 

Doplňkové doporučení

při použití systému "přerušovaný půst"

 

 • Konzumujte celé potraviny
 • Pijte hodně vody a vyhýbejte se lepku
 • Nižší příjem sacharidů
 • Upřednostňujte bílkoviny, zeleninu, ovoce a zdravé tuky
 • 30 minut Müvement většinu dní v týdnu

Informace o jednotlivých produktech z balení jsou k přečtení přímo u nich.  

Tento produkt není lékařskou léčbou, lékem.
Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

Pokud užíváte jakékoli léky na předpis nebo volně prodejné, nejste si jisti svým aktuálním zdravotním stavem nebo máte již existující zdravotní stav, poraďte se před použitím tohoto produktu se svým lékařem.

 Z důvodu obsahu taurinu může lidem s vyšším tlakem činit potíže!

Uchovávejte prosím mimo dosah malých dětí.